Våra medarbetare

Stab

Åke Svensson

VD

0734-15 68 88

ake.svensson@asfaltbolaget.se

Patrik Magnusson

Marknadschef

0730-79 78 12

patrik.magnusson@asfaltbolaget.se

Patrik Wiberg

Projektchef asfalt

0703-38 17 99

patrik.wiberg@asfaltbolaget.se

Jonas Gunnarsson

Projektchef mark

0734-15 68 74

jonas.gunnarsson@asfaltbolaget.se

Håkan Sandegård

Administrativ chef

0734-15 68 77

hakan.sandegard@asfaltbolaget.se

Annika Leinervik

Ekonomichef

0768-79 34 33

annika.leinervik@asfaltbolaget.se

Katarina Lundin

Ekonomiassistent

0734-15 68 64

katarina.lundin@asfaltbolaget.se

Tina Petersson

Stabsadministratör

0734-15 68 40

tina.petersson@asfaltbolaget.se

Niklas Gustavsson

Projektingenjör

0768-79 34 30

niklas.gustavsson@asfaltbolaget.se

Andreas Johansson

Kvalitets- och miljöchef

0702-34 12 53

andreas.johansson@asfaltbolaget.se

Blekinge Asfalt

Kent Bergman

Platschef asfalt

0706-16 25 80

kent.bergman@asfaltbolaget.se

Daniel Johansson

Arbetsledare asfalt - Östra Blekinge

0730-79 78 18

daniel.johansson@asfaltbolaget.se

Johan Petersson

Arbetande förman asfalt

0730-79 78 14

johan.petersson@asfaltbolaget.se

Simon Bondesson

Platschef asfalt

0734-40 09 63

simon.bondesson@asfaltbolaget.se

Blekinge Mark

Kristian Toresten

Platschef mark

0734-15 68 76

kristian.toresten@asfaltbolaget.se

Morgan Nilsson

Platschef mark

0734-15 68 73

morgan.nilsson@asfaltbolaget.se

Jörgen Matila

Platschef mark

0734-40 09 67

jorgen.matila@asfaltbolaget.se

Anders Svensson

Platschef mark

0734-15 68 63

anders.svensson@asfaltbolaget.se

Pelle Redmo

Platschef vatten och avlopp

0709-57 33 45

pelle.redmo@asfaltbolaget.se

Stefan Persson

Arbetsledare mark

0768-79 32 04

Stefan.Persson@Asfaltbolaget.se

Stefan Johnsson

Arbetsledare mark

0709-60 06 58

stefan.johnsson@asfaltbolaget.se

Markus Hansson

Arbetsledare mark

0734-40 09 61

markus.hansson@asfaltbolaget.se

Kalmar län

Per-Olof Olsson

Platschef asfalt

0722-51 29 95

per-olof.olsson@asfaltbolaget.se

Kronoberg Asfalt

Manfred Gustafsson

Platschef asfalt

0705-43 33 97

manfred.gustafsson@asfaltbolaget.se

Oscar Wigstrand

Arbetsledare asfalt

0730-79 78 15

oscar.wigstrand@asfaltbolaget.se

Tobias Jönberg

Arbetsledare asfalt

0761-35 44 91

tobias.jonberg@asfaltbolaget.se

Tony Olsson

Platschef asfalt

0734-15 68 48

tony.olsson@asfaltbolaget.se

Kennerth Jacobsson

Senior advisor Kronoberg/Jönköping

0706-33 46 42

Kronoberg Mark

Tobias Jönberg

Arbetsledare mark

0761-35 44 91

tobias.jonberg@asfaltbolaget.se

Jönköping Asfalt & Mark

Alfred Toftgård

Områdeschef

0723-88 43 60

alfred.toftgard@asfaltbolaget.se

Johan Ljung

Arbetsledare asfalt

0733-69 01 57

johan.ljung@asfaltbolaget.se

Asfaltverk, Bergtäkt & Väglaboratorium

Patrik Magnusson

Platschef asfaltverk & bergtäkt

0730-79 78 12

patrik.magnusson@asfaltbolaget.se

Marie Jönsson

Platschef väglaboratorium/Transportledare

0768-79 32 08

marie.jonsson@asfaltbolaget.se

Din sökning gav inga resultat

Jobba med oss

Asfaltbolaget växer och vi söker ofta nya yrkesarbetare till verksamheten. Hos oss jobbar du både självständigt och i lag när du utför olika typer av anläggningsjobb. 
Vi söker dig som är flexibel, engagerad och har ett stort intresse av att lyckas med dina projekt, men framförallt har du en förmåga att tillföra arbetsglädje i ditt arbetslag.

Vi ser fram emot din ansökan!

 
Läs om oss Skicka ansökan