Våra medarbetare

Stab

Åke Svensson

VD

073 415 68 88

ake.svensson@asfaltbolaget.se

Patrik Magnusson

Marknadschef

073 079 78 12

patrik.magnusson@asfaltbolaget.se

Patrik Wiberg

Projektchef asfalt

070 338 17 99

patrik.wiberg@asfaltbolaget.se

Håkan Sandegård

Administrativ chef & tf Projektchef mark

073 415 68 77

hakan.sandegard@asfaltbolaget.se

Annika Leinervik

Ekonomichef

076 879 34 33

annika.leinervik@asfaltbolaget.se

Katarina Lundin

Ekonomiassistent

073 415 68 64

katarina.lundin@asfaltbolaget.se

Niklas Gustavsson

Projektingenjör

076 879 34 30

niklas.gustavsson@asfaltbolaget.se

Lina Bergström

Administration/Transportledare

073 415 68 70

lina.bergstrom@asfaltbolaget.se

Andreas Johansson

Kvalitets- och miljöchef

070 234 12 53

andreas.johansson@asfaltbolaget.se

Helena Petersson

Administratör

0768-79 32 07

helena.petersson@asfaltbolaget.se

Blekinge Asfalt

Kent Bergman

Platschef asfalt

070 616 25 80

kent.bergman@asfaltbolaget.se

Daniel Johansson

Arbetsledare asfalt

073-079 78 18

daniel.johansson@asfaltbolaget.se

Johan Petersson

Arbetande förman asfalt

073 079 78 14

johan.petersson@asfaltbolaget.se

Blekinge Mark

Henrik Andersson

Platschef mark

073 440 09 67

henrik.andersson@asfaltbolaget.se

Anders Svensson

Platschef mark

073 415 68 63

anders.svensson@asfaltbolaget.se

Kristian Toresten

Platschef mark

073 415 68 76

kristian.toresten@asfaltbolaget.se

Ulf Rosenquist

Platschef mark

0734-15 68 84

ulf.rosenquist@asfaltbolaget.se

Morgan Nilsson

Platschef mark

073 415 68 73

morgan.nilsson@asfaltbolaget.se

Stefan Persson

Arbetsledare mark

076-879 32 04

Stefan.Persson@Asfaltbolaget.se

Kalmar län

Johan Björkelind

Platschef mark

073 419 98 67

johan.bjorkelind@asfaltbolaget.se

Per-Olof Olsson

Platschef asfalt

072 251 29 95

per-olof.olsson@asfaltbolaget.se

Kronoberg

Manfred Gustafsson

Platschef asfalt

070 543 33 97

manfred.gustafsson@asfaltbolaget.se

Tobias Jönberg

Arbetsledare asfalt & mark

076 135 44 91

tobias.jonberg@asfaltbolaget.se

Oscar Wigstrand

Arbetsledare asfalt

073 079 78 15

oscar.wigstrand@asfaltbolaget.se

Tony Olsson

Platschef asfalt

073-415 68 48

tony.olsson@asfaltbolaget.se

Stefan Frej

Platschef asfalt & mark

073-415 68 47

stefan.frej@asfaltbolaget.se

Asfaltverk, Bergtäkt & Väglaboratorium

Patrik Magnusson

Platschef asfaltverk & bergtäkt

073 079 78 12

patrik.magnusson@asfaltbolaget.se

Marie Jönsson

Platschef väglaboratorium

076 879 32 08

marie.jonsson@asfaltbolaget.se

Din sökning gav inga resultat

Jobba med oss

Vi utför asfaltsbeläggning, markberedning, kabelgrävning, fjärrvärme, vatten och avlopp av högsta kvalité. Vår personalstyrka utgörs av handplockade yrkesmän med mångårig erfarenhet av branschen.
Våra uppdragsgivare finns huvudsakligen i Blekinge-, Kronobergs- och Kalmar län.

 
Läs om oss Skicka ansökan